Παρασκευή, 26 Απριλίου, 2024

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Σφράγισμα πρωτιάς! Πανιώνιος – ΑΟΚ Χανιά (4/3) στο telesport.gr

H χρονική συγκυρία που γίνεται η αναμέτρηση του Πανιωνίου με αντίπαλο τα Χανιά δίνει και το κίνητρο στους “κυανέρυθρους” του Περικλή Ταυρόπουλου. Οι πρωτοπόροι του 2ου ομίλου της Β’ Εθνικής κατηγορίας βρίσκονται μία νίκη μακριά από την μαθηματική εξασφάλιση της πρωτιάς στην κανονική περίοδο, οπότε υπάρχει αυξημένη διάθεση κατάκτησης του ροζ φύλλου απέναντι στην ουραγό ομάδα της κατηγορίας.

Ο Πανιώνιος με ρεκόρ 17-1 σε 18 ματς χρειάζεται μία νίκη ακόμα, δεδομένου ότι έχει τρεις νίκες διαφορά από τον δεύτερο της βαθμολογίας Πανελευσινιακό. Τα Χανιά δεν έχουν καταφέρει ακόμα να κατακτήσουν κάποιο ροζ φύλλο στους 18 αγώνες που έχουν δώσει.

Συντονιστείτε στο telesport.gr (Κανάλι Live 1) το Σάββατο 4 Μαρτίου (ώρα έναρξης 17:00) για όλες τις λεπτομέρειες του αγώνα.