Τρίτη, 26 Οκτωβρίου, 2021

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Κοπή πίτας ΕΠΣΠ και βραβεύσεις – “Η γιορτή του Πειραιά” 2017

Παρακολουθήστε ΟΛΟΚΛΗΡΗ τη γιορτή της ΕΠΣ Πειραιά, τις βραβεύσεις ομάδων και ποδοσφαιριστών για την περασμένη αγωνιστική περίοδο!

ΣΩΜΑΤΕΙΑ
13:50 Ολυμπιακός- Πρωταθλήτρια Super League
16:27 Ολυμπιακός-Πρωταθλήτρια Κ-20/Κ-15
19:50 ΑΠΟ Κερατσίνι Κυπελλούχος Πειραιά
23:10 Αετός Κορυδαλλού Πρωταθλήτρια Α’ (1ος)
24:35 Προοδευτική Πρωταθλήτρια Α’ (2ος)
27:30 ΑΣ Ποντίων-Αρμενική Πρωταθλήτριες Β’
30:04 Ήφαιστος-Παντζιτζιφιακός Κάρπαθος Άνοδος Α’
32:15 ΑΟ Αγ.Δημητρίου-Πανιώνιος Κερ. Άνοδος Α’
33:30 Ατρόμητος Κερ. – Δίας Κορυδαλλού Πρωταθλητές Γ’
37:50 Αστυπάλαια Κορ.-Ολυμπιακός Κερ. Άνοδος Β’
39:00 ΑΕ Αίγινας (Έπαινος Ήθους)
ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
40:25 Λεωνίδας Θεοδωρακάκης(επίτιμος πρόεδρος ΟΣΦΠ)
44:40 Γιάννης Μαντζουράνης(Εθνικάρας)
47:45 Σύνδεσμος Βετεράνων ΑΟ Ιωνικού
49:22 Δημήτριος Μπέλλος (γιατρός)
50:37 Φώτης Καλούμενος (παρατηρητής)
51:58 Χρυσή Παπαδάκη (Πανφαληρικός)
53:20 Μιχάλης Φιλακούρης-Νίκος Κουβέλης (διαιτητές)
54:50 Στάθης Γιάππαπας(φωτορεπόρτερ)
58:50 Ευάγγελος Περάμαντζης(Φοίνικας Αγ.Σοφίας)
59:40 Θεόδωρος Νικολέτος(ΑΕ Περάματος)
1:01:30 Χρήστος Κεφαλίδης(ΑΕ Χαραυγή Αστέρας)-Γιώργος Κιρλής(ΑΕ Μοσχάτου)
1:05:00 Νίκος Χαλκούσης(Μ.Αετός-Ολυμπιάδα)-Χρήστος Τράκας (Αστέρια Δραπ.)
1:07:05 Μιχ΄λης Κουλίζος(Αμφιάλη)
1:09:48 Μανώλης Θωμόπουλος-Κώστας Μπαλαφούτης
1:11:00 Κώστας Ξανθόπουλος(Παντζιτζιφιακός Καρ.)-Χαρουτιούν Νουρτζανιάν (Αρμενική)
ΣΚΟΡΕΡΣ
1:13:30 Α’ κατ: Βασίλης Μαναριώτης(Προοδευτική-Δόξα Πειραιά)
1:17:29 Α’ κατ 1ος: Θεολόγος Ραπτόπουλος(Αμπελακιακός)-Παναγιώτης Αυγέρης(Οδηγήτρια)-Δημήτρης Καρακασίδης(Θύελλα/Αχιλλέας)
1:19:24 Α’ κατ 2ος: Λάμπρος Χανιώτης (Κερατσίνι-ΑΟ Κορυδαλλός)-Ζώης Κοκλιώτης(Σαλαμινομάχοι)
1:20:37 Β’ κατ. 1ος: Δημήτρης Σαλής(Φοίνικας Αγ.Σοφίας)-Σπύρος Σώζος(ΑΣ Ποντίων)-Στέλιος Καφαταρίδης(Σπίθα)
1:22:30 Β’ κατ 2ος: Θεράπων Βαμβακίδης(Αρμενική)-Μάξι Σινάνι(Παννεαπολικός)-Δημήτρης Τσαλατσάνης (Πανφαληρικός)
1:24:17 Γ’ κατ: Αρτέμιος Αλιφραγκής (Δάφνη Ταμπ.) – Αγάπιος Παπαδόπουλος (Ατρόμητος Κερ.) – Έραλντ Ρούσι(Αστυπάλαια)
ΡΕΚΟΡ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ
1:26:05 Α’ κατ: Άγγελος Πάπαρης(Ενωση ΑΑ Ρέντη)-Γιώργος Δρίβας(Οδηγήτρια)
1:28:10 Α’ κατ: Αντώνης Καραπετσάνης(Δραπετσώνα)-Θεόδωρος Μακρόπουλος(Σαλαμινομάχοι)-Νίκος Μαούνης(ΑΕ Περάματος)-Λάμπρος Οικονόμου(Παννεαπολικός)
ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ
1:30:35 Γιάννης Μαραγκάκης(Αετός Κορυδαλλού-ακαδημίες)
1:31:45 Νίκος Μπληζιώτης (ΑΟ Καστέλλα)
1:32:20 Αλέξανδρος Ρουμελιώτης (Ίκαρος Καλλιθέας)
1:32:58 Λευτέρης Φελλάς (ΑΟ Κορυδαλλός)
1:34:06 Ποδοσφαιριστές για την εισαγωγή τους σε ΑΕΙ

 

Latest Posts